KOMPLEKSOWO DBAMY O SPRAWNOŚĆ MĘŻCZYZNY

WSPOMAGA PŁODNOŚĆ

Więcej informacji
about-brooklyn

KOMPLEKSOWO DBAMY O SPRAWNOŚĆ MĘŻCZYZNY

Nowoczesna formuła opracowana z myślą o prawidłowym funkcjonowaniu układu rozrodczego mężczyzny wspomaga wytwarzanie zdrowego nasienia, stymuluje
sprawność seksualną i podnosi libido.

image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

our-service

NAVITIN

W oparciu o naukowe doniesienia powstał nowoczesny preparat NAVITIN,
który łączy w sobie siłę L-karnityny, L-argininy z cynkiem i wyciągami ziołowymi

Skład: 2 tabl. Navitin zawierają:

  • L-arginina 400 mg
  • L-karnityna 200 mg
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia (min. 27% ginsenozydów) 84,5 mg
  • Ekstrakt z owocu morwy białej 70 mg
  • Ekstrakt z owocu nieszpułki zwyczajnej 50 mg
  • Ekstrakt z kłącza różeńca górskiego 50 mg
  • Cynk 5 mg

Siła Żeń-szenia przyczynia się do wywołania i wzmocnienia erekcji, podnosi libido i wydolność seksualną, równocześnie zmniejsza zmęczenie, dodając życiowej energii.
Cynk jest istotnym pierwiastkiem wpływającym na produkcje testosteronu i spermatogenezę. Suplementacja tego pierwiastka zwiększa liczbę i ruchliwość plemników w spermie.

Więcej na temat cynku możemy przeczytać tu:
http://ciaza-i-porod.wieszjak.polki.pl/dieta-w-ciazy/221297,Cynk-pierwiastek-meski.html

L – karnityna – dlaczego jest tak ważna dla mężczyzny:
http://planowanie-dziecka.wieszjak.polki.pl/przygotowanie-do-ciazy/221298,Lkarnityna-wazna-dla-mezczyzn.html
http://www.poradnikzdrowie.pl/ciaza-i-macierzynstwo/leczenie-nieplodnosci/plemniki-ich-kondycji-sprzyja-nizsza-temperatura_38206.html

L-arginina – niesamowity aminokwas:
http://managerapteki.pl/zaburzenia-erekcji-przelom-leczeniu/
http://naszecialo.blogspot.com/2013/12/l-arginina-niesamowity-aminokwas.html

work

WZMOCNIENIE FUNKCJI SEKSUALNYCH I PROBLEMY Z PŁODNOŚCIĄ

Nowoczesny preparat NAVITIN, łączy w sobie siłę L-karnityny, L-argininy z cynkiem i wyciągami ziołowymi.
Specjaliści zajmujący się leczeniem niepłodności zauważyli, że podawanie odpowiednich substancji odżywczych ma wyraźny wpływ na zwiększenie liczby plemników i poprawę ich jakości. Wzmocnienie nasienia ma kluczowe znaczenie w procesie zapłodnienia.

Siła Żeń-szenia przyczynia się do wywołania i wzmocnienia erekcji, podnosi libido i wydolność seksualną, równocześnie zmniejsza zmęczenie, dodając życiowej energii.
Cynk jest istotnym pierwiastkiem wpływającym na produkcje testosteronu i spermatogenezę. Suplementacja tego pierwiastka zwiększa liczbę i ruchliwość plemników w spermie.

our-team

ZABURZENIA EREKCJI

Zaburzenia erekcji (ED, zaburzenia potencji, zaburzenia wzwodu) to obok chorób układu krążenia, jedno z najczęstszych schorzeń cywilizacyjnych. Definiowane jako stała lub utrzymująca się w czasie niezdolność do osiągnięcia i/lub utrzymania erekcji potrzebnej do prowadzenia satysfakcjonującego współżycia płciowego, dotyczy około 100 milionów mężczyzn na świecie, w tym 1,5 miliona Polaków.
Zarówno pacjenci, jak i lekarze często ulegają stereotypowi, że zaburzenia wzwodu są nieodzowną konsekwencją procesów starzenia się, i dlatego należy się z nimi pogodzić. Rzeczywiście, częstość zaburzeń erekcji wzrasta z wiekiem (średnio o 10% w kolejnych dekadach życia, począwszy od 40 roku życia). Nie znaczy to jednak, że wynikają jedynie z wieku pacjentów. ED w 70 – 90% przypadków są następstwem różnych chorób, min.: schorzeń układu krążenia, cukrzycy, chorób neurologicznych, chorób wątroby, depresji, przyjmowanych leków, używek i stylu życia. Nie leczone lub leczone nieskutecznie powodują spadek jakości życia mężczyzny, spadek jego poczucia wartości, a w ślad za tym mogą być powodem pogorszenia relacji partnerskich i społecznych.
Pacjenci nie ujawniają zaburzeń lekarzom z powodu przekonania, że zostaną one zlekceważone, są nieważne z punktu widzenia medycyny, są konsekwencją starzenia się czy rutyny w związku, same ustąpią.. itp. Tym czasem, w ponad 80% przypadków, zaburzenia erekcji można skutecznie leczyć. Dzięki rozwojowi farmakologii, od 1998 roku (zarejestrowanie pierwszego leku na ED),  pojawia się co raz więcej preparatów poprawiających sprawność erekcyjną.

Lekarz specjalista seksuolog Aleksandra Robacha